• 650nm pionowy sprzęt laserowy diodowy do odrastania włosów
  • 650nm pionowy sprzęt laserowy diodowy do odrastania włosów
  • 650nm pionowy sprzęt laserowy diodowy do odrastania włosów
  • 650nm pionowy sprzęt laserowy diodowy do odrastania włosów
  • 650nm pionowy sprzęt laserowy diodowy do odrastania włosów
  • 650nm pionowy sprzęt laserowy diodowy do odrastania włosów
650nm pionowy sprzęt laserowy diodowy do odrastania włosów

650nm pionowy sprzęt laserowy diodowy do odrastania włosów

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghai Chiny
Nazwa handlowa: Lumsail
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: BS-LL7H

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiated
Szczegóły pakowania: Standardowe opakowanie eksportowe
Czas dostawy: 2-3 dni po dokonaniu płatności
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 500 jednostek miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Energia lasera: Max. Maks. 20 mw per diode 20 mW na diodę Długość fali: 650nm / 670nm
Terapia mikroprądowa: Sonda ręczna + grzebień Całkowita kwota lasera: 400
Funkcja lasera: Regulacja energii, panel może być kontrolowany oddzielnie Regulator czasowy: Wsparcie (1-60 min)
Typ lasera: Laser diodowy Funkcja: Wzrost włosów
Korzyść: głęboka penetracja Styl: Nieruchomy
High Light:

650nm pionowy sprzęt laserowy diodowy

,

sprzęt laserowy do odrastania włosów

,

sprzęt laserowy z głęboką penetracją

opis produktu

 Pionowy laser diodowy do odrastania włosów

Modelu: LL7H Laserowe leczenie włosów

 

Jak działa hurtowy system chirurgicznego lasera diodowego?

W 1964 roku profesor alma lasers laser diodowy Andre Mester odkrył, że laser diodowy do laserowej terapii wzrostu włosów (zwany także laserem niskiego poziomu) może wnikać w powierzchnię skóry bez efektu ogrzewania, uszkodzenia skóry i znanych negatywnych skutków ubocznych. przyspieszają wzrost i zagęszczanie włosów laserem alma laserem diodowym w miejscach zabiegowych.
Widoczne i monochromatyczne laserowe lasery alma Laser diodowy w zakresie średnim 600 nm obejmuje czasowe zwiększenie tymczasowego wzrostu przepływu krwi w skórze z ekspozycjami na promieniowanie od 0,12 do 0,36 J / cm2.


Ten wzrost przepływu krwi ma kluczowe znaczenie dla laserów alma laserów diodowych, promujących zdrowy mieszek włosowy.Wprowadza ważne składniki odżywcze do pęcherzyka, takie jak ATP, jednocześnie usuwając szkodliwe produkty przemiany materii, takie jak DHT.


ATP zwiększa metabolizm komórkowy lasery laserowe laser diodowy i aktywność komórkową.Mieszek włosowy ma teraz elementy budulcowe i lasery alma-diodowe laserenergy, które przekształcają się ze słabego mieszka włosowego w zdrowy i zdolny do produkcji pięknych, grubych, zdrowych włosów.

 

Klientom wykazującym wczesne oznaki wypadania włosów, zwykle w pierwszych 1-6 latach możemy polecić zabieg laserowy na włosy.Bez względu na rasę, kolor skóry czy płeć, laseroterapia może być bardzo skuteczna w stymulowaniu odrastania i zagęszczania włosów.Laser kliniczny wykorzystuje impulsową falę LLLT do bezpiecznej stymulacji mieszków włosowych zaledwie kilka mm poniżej skóry głowy.Zwiększa się przepływ krwi do mieszków włosowych, dostarczając więcej składników odżywczych i stabilizując wypadanie włosów.

Wyniki różnią się w zależności od osoby, ale w przypadku większości klientów zazwyczaj 85-90% doświadcza pozytywnej odbudowy włosów;poprawa jakości wcześniej welusowych pasm, ogólne pogrubienie włosów i często nowy wzrost z uśpionych komórek.

 

Hair Therapy LLLT Laser therapy Grow Hair with Real Diodes Laser Hair Regrowth Machine

 

Od dawna wiadomo, że czerwone lub bliskie podczerwieni światło lasera sprzyja naprawie i regeneracji tkanek, a światło o niskiej intensywności, zwane laseroterapią niskiego poziomu (LLLT), stymuluje aktywność komórkową.

Plik BS-LL7 / LL7HSystem zawiera 4 elementy panelu lasera diodowego, z całkowicie 400 wysokiej jakości diodami laserowymi, aby emitować silny LLL (laser niskiego poziomu) do terapii wypadania włosów.Co więcej, integruje funkcję terapii mikroprądowej jako leczenie wspomagane.

 

Badania europejskie wykazały, że LLLT zatrzymuje wypadanie włosów w 85% przypadków i stymuluje wzrost nowych włosów w 55% przypadków.Terapeutyczna energia świetlna jest absorbowana przez komórki i rozpoczyna się proces naprawy komórek, stymuluje produkcję energii na poziomie komórkowym, poprawiając tym samym funkcjonowanie komórki.BS-LL7HLasery niskiego poziomu są nazywane laserami „zimnymi”, ponieważ nie uwalniają energii w postaci ciepła.Długość fali światła emitowana przez laser niskiego poziomu faktycznie naprawi tkanki, które mają upośledzony metabolizm komórkowy, stymulując krążenie krwi, wspierając regenerację normalnych, zdrowych tkanek.

 

Laser na wypadanie włosów - fakty
Laser na wypadanie włosów może być trudnym tematem do badań, ponieważ lasery są używane zarówno w leczeniu wypadania włosów, jak i niepożądanego wzrostu włosów.Wpisanie „laser” i „włosy” w wyszukiwarkach generalnie daje wyniki dla obu technologii.Ale prawda jest taka, że ​​są bardzo różne.

Lasery stosowane w leczeniu wypadania włosów należą do zupełnie innej kategorii i różnią się na kilka głównych sposobów.

Po pierwsze, lasery, które leczą wypadanie włosów, używają tak zwanej terapii laserowej niskiego poziomu lub LLLT.Moc laserów jest rzędu 5 miliwatów, co nie wystarcza nawet do ogrzania skóry.Lasery używane do usuwania włosów mają moc 100 watów lub więcej, czyli 20000 razy większą moc wyjściową.Niektórzy ludzie obawiają się, że laser wypadający z włosów może im zaszkodzić, ale lasery nie są wystarczająco silne, aby być szkodliwe, a jedynie terapeutyczne.

Inną ważną różnicą między laserami do wypadania włosów a laserami stosowanymi do leczenia wzrostu włosów jest długość fali.Jeśli chodzi o światło, możesz myśleć o długości fali jako o kolorze światła.Terapeutyczne długości fal laserów mieszczą się w zakresie od około 630 do 670 nanometrów.Znajdują się one w paśmie czerwonego światła, a na tym końcu widma uzyskuje się najlepsze wyniki z LLLT.Lasery do leczenia wzrostu włosów znajdują się w zupełnie innym paśmie, częściej około 810 nm.

Więc nie martw się o jakiekolwiek szkody lub dodatkowe wypadanie włosów spowodowane laserem przeznaczonym do leczenia wypadania włosów.Od czasu do czasu otrzymujemy pytania dotyczące bezpieczeństwa, a jedynym ostrzeżeniem, które towarzyszy naszym laserom, jest to, aby nie patrzeć bezpośrednio w nie przez dłuższy czas.Lasery LLLT są bezpieczne, skuteczne i udowodniono, że leczą wiele schorzeń, z których jednym jest wypadanie włosów.

 


Laserowa terapia włosów to niechemiczny, nieinwazyjny zabieg, który jest powszechnie stosowany w leczeniu wypadania włosów.LLLT (laseroterapia niskiego poziomu) jest dostarczana przez urządzenie, które zawiera panele laserów, które świecą na skórze głowy.BS-LL7 / LL7H to wysokiej klasy laserowy system do leczenia wypadania włosów oparty na technologii lasera diodowego niskiego poziomu 650nm i 670nm.Wszystko zaczęło się przypadkowo, jak to często bywa w świecie naukowym.W 1966 roku naukowiec Endre Meister z Uniwersytetu Semmelweis (w Budapeszcie na Węgrzech) prowadził badania nad rakiem u myszy.Testował, czy LLLT ma jakikolwiek wpływ na myszy z rakiem.Używał wtedy nowego urządzenia - lasera rubinowego (stąd czerwone światło).

Aby w pełni skierować światło lasera na skórę myszy, ogolił je.Następnie potraktował połowę każdej myszy laserem w różnych dawkach, pozostawiając drugą połowę bez leczenia dla porównania.Badania nad rakiem nie powiodły się, laser nie miał żadnego wpływu na raka myszy.Ale zauważył coś w leczonej stronie myszy - ich futro odrastało znacznie szybciej niż strona nieleczona.

Aby to sprawdzić, próbował różnych poziomów leczenia.Stwierdzono, że laser stymulował wzrost włosów do pewnego momentu, w którym wydłużenie czasu naświetlania nie wpłynęło na zwiększenie wyników.Stwierdzono, że dalsze wydłużenie czasu ekspozycji przyniosło odwrotny skutek - laser hamował teraz wzrost włosów.(Zwróć uwagę na ten fakt, dlatego mamy określony harmonogram stosowania lasera, abyś nie przedawkował włosów i nie negował wyników).

Podanie:

- Łysienie typu męskiego (łysienie androgenowe)

- Łysienie typu żeńskiego (łysienie typu żeńskiego)

- Rzednące włosy

- Uszkodzone lub połamane włosy

- Łysienie plackowate

- Łysienie trakcyjne

 

Funkcje:

- Nieablacyjny laser diodowy o dużej gęstości prawdziwe 400 diod

- Duży rozmiar zabiegu 4 sztuki panelu laserowego

- Wysokość panelu lasera jest regulowana za pomocą przegubowego ramienia

- Głęboka penetracja przez LLL (laser niskiego poziomu) do kuracji odbudowującej włosy

- Sonda mikroprądowa (ręczna) i grzebień do terapii odrastania włosów

- Odpowiedni do każdego rodzaju skóry i włosów, wygodny i bezbolesny dla klientów

- Brak przestojów

 

Badania wykazały, że LLLT stymuluje wzrost włosów u myszy poddanych łysieniu wywołanemu chemioterapią, a także w przypadku łysienia plackowatego.Kontrolowane badania kliniczne wykazały, że LLLT stymuluje wzrost włosów zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet.Wśród różnych mechanizmów, hipotezą jest, że głównym mechanizmem jest stymulacja komórek macierzystych naskórka w wybrzuszeniu mieszka włosowego i przejście mieszków włosowych w fazę anagenu.

 

LLLT na porost włosów zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet wydaje się być zarówno bezpieczny, jak i skuteczny.Optymalna długość fali, spójność i parametry dozymetryczne pozostają do ustalenia.

 

Specyfikacja techniczna:

Źródło laserowe Laser diodowy
Długość fali 650nm / 670nm
Energia lasera Maks.20 mW na diodę
Całkowita kwota lasera 400
Funkcja lasera Regulacja energii, panel może być kontrolowany oddzielnie
Regulator czasowy Wsparcie (1/60 min)
Terapia mikroprądowa Ręczna sonda + grzebień
Wymiar promieniowania 550 x 350 mm
Moc <300 watów

 

Środowisko pracy

10/2830 ~ 80% wilgotności względnej, 500 ~ 1060 hPa
Specyfikacja zasilania AC220V / 50Hz, 16A
Wymiar 1150 x 440 x 550 mm

 

Do pionowego sprzętu laserowego do odrastania włosów

Prosimy o kontakt z LUMSAIL MEDICAL 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany 650nm pionowy sprzęt laserowy diodowy do odrastania włosów czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.