Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd. profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Azji wschodniej, Bliski Wschód, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: LUMSAIL, SmartWave, HairGrow, HEALEASY
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 10000000-20000000
Rok założenia: 2007
pc Export: 50% - 60%
Główny produkt 1: Sprzęt do terapii falami uderzeniowymi
Główny produkt 2: Chirurgiczna maszyna do liposukcji
Główny produkt 3: Laserowa maszyna do wzrostu włosów
Wprowadzenie

Firma Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd., założona w 2007 r. Przez kilku bogatych doświadczonych inżynierów, jako w pełni zainwestowana firma zajmująca się nauką i technologią w Szanghaju w Chinach, od prawie 10 lat zajmuje się sprzętem medycznym i sprzętem estetycznym. W ciągu ostatnich dziesięciu lat Lumsail rozwija się wraz ze swoimi szczerymi klientami w Chinach, a także w wielu innych krajach, takich jak Stany Zjednoczone, Australia, Kanada, Niemcy itp. Teraz Lumsail posiada warsztaty ściśle zgodne ze standardem ISO13485 oraz własne badania i zespół programistów, zespół wsparcia technicznego i zespół sprzedaży.

Jako wiodący producent, LUMSAIL prowadzi własne marki, takie jak LUMSAIL ® , SINCERY ® , SMARTWAVE ® , HAIRGROW ® i inne. Ponad 20 patentów na nowe pomysły dotyczące projektowania i innowacji sprzętu medycznego i estetycznego, 2 projekty są nagradzane jako 10 najlepszych zwycięzców modeli innowacyjnych przez rząd Chin w 2016 roku.

Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd lokalizuje w Zhenru Science Park, gdzie znajduje się największe centrum medyczne i medyczne w pobliskim mieście Szanghaj, z dojrzałymi trendami w zakresie wysokiej jakości komponentów do produkcji profesjonalnego sprzętu medycznego. Teraz Lumsail opracował pełną serię balistycznych urządzeń do terapii falą uderzeniową, od modeli mobilnych po stojące modele wysokoenergetyczne i inne produkty do chirurgii plastycznej. Biorąc udział w wielu światowej klasy wystawach w ostatniej dekadzie, Lumsail pokazał nasze produkty tysiącom klientów na całym świecie.

Lumsail przestrzega filozofii biznesowej „ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, PIERWSZEJ KLIENTA, PRAGMATYCZNEJ I PIONEERINGU, UDOSKONALAJ ”, aby zapewnić klientom wysokiej jakości, rozsądne koszty i najwyższej jakości usługi, szybki i harmonijny rozwój, szczerze współpracować z Tobą , aby połączyć siły w tworzeniu lepszego jutra. Większość produktów posiada certyfikat CE, FCC na rynek USA, a produkty częściowe są zatwierdzone przez FDA na rynek USA. Cały przepływ pracy jest sprawdzany przez TUV z Niemiec w celu zapewnienia jakości naszych produktów i spełnienia standardu określonego przez najpopularniejsze rynki na rynku europejskim.

Historia

Założony w 2007 r., Badany z Hongkongu, LUMSAIL ® koncentrował się głównie na rynku międzynarodowym. Początkowe produkty obejmują urządzenia estetyczne oparte na laserze / IPL, a następnie rozszerzające się na pokrewne domeny, na sprzęt do leczenia skóry twarzy, sprzęt do modelowania sylwetki, a teraz sprzęt do analizy skóry twarzy.

W 2010 r. Powstały nowe warsztaty do produkcji sprzętu medycznego, zgodnie z trendem sprzętu estetycznego na najpopularniejszym rynku, oraz nowy segment związany z dostarczaniem sprzętu do fizykoterapii, a także do celów kosmetycznych. Pierwszy sprzęt do terapii falami uderzeniowymi został dostarczony naszemu pierwszemu klientowi w Europie w 2011 roku, a teraz mamy pełną linię produktów do balistycznych urządzeń do terapii falami uderzeniowymi, a najpopularniejszym modelem BS-SWT2X jest 3. generacja, znacznie ulepszona od czasu opracowany w 2011 roku.

W 2012 roku zaprosiliśmy słynne chińskie laboratorium do rozpoczęcia testowania naszego produktu, w celu spełnienia normy CE, która jest powszechnie wymagana na rynku europejskim, a większość głównych produktów strumieniowych uzyskała certyfikat CE i certyfikat FCC w ciągu 1–2 lat. W 2014 r. LUMSAIL zostaje uznany przez FDA z USA za certyfikowanego producenta sprzętu medycznego.

Od 2013 r. LUMSAIL zaczął rozszerzać rynek z chińskiego rynku krajowego na rynek zamorski, oferując produkty i usługi o wysokim standardzie za rozsądną cenę. Chcemy dostarczać nasze produkty, aby pomóc większej liczbie klientów skorzystać z zaktualizowanej technologii dla zdrowia.

W 2014 roku LUMSAIL zaczął pojawiać się na różnych wystawach na całym świecie.

Arab Health 2017 to najpopularniejsza wystawa medyczna w rejonie Azji Środkowej.

Największe targi medyczne na największym rynku urządzeń medycznych, obejmujące zarówno Amerykę Północną, jak i Południową.

Najbardziej profesjonalny pokaz estetyczny i medyczny w Azji Środkowo-Wschodniej.

Najbardziej profesjonalny pokaz estetyczny i medyczny w USA, także w Ameryce Północnej.

Słynna estetyka i pokaz medyczny w Australii. Pojawia się również wiele znanych marek, takich jak Zeltiq, Alma, Syneron.

CMEF to największe targi sprzętu medycznego, powiązanych produktów i usług w regionie Azji i Pacyfiku. Witamy Państwa na naszym stoisku w pawilonie w Szanghaju.

Wiodące na świecie targi branży medycznej zapraszają do Düsseldorfu w dniach 14 - 17 listopada 2016 r. Witamy w MEDICA.
HealEasy numer stoiska: hala 7.1 71A02-5
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska od 14 listopada 2016 r. Do 17 listopada 2017 r. W Düsseldorfie w Niemczech.
Szczegółowy adres: centrum wystawowe i centrum kongresowe, Düsseldorf, Niemcy

Arab Health 2017 to najpopularniejsza wystawa medyczna w rejonie Azji Środkowej.
HealEasy numer stoiska: Pavilion Hall P.C10
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska od 30 stycznia 2017 r. Do 2 lutego 2017 r. W Dubaju.
Szczegółowy adres: Międzynarodowe Centrum Wystawowe i Konferencyjne w Dubaju

Największe targi medyczne na największym rynku urządzeń medycznych, obejmujące zarówno Amerykę Północną, jak i Amerykę Południową.

Stoisko nr Y33

Usługa
LUMSAIL dostarcza wysokiej jakości sprzęt medyczny i estetyczny w rozsądnej cenie. Lumsail ma swoje własne liczne marki, znaki handlowe i patenty, obejmujące zarówno wygląd, prawa autorskie do oprogramowania, jak i projektowanie sprzętu. Poszukujemy kompetentnych dystrybutorów na całym świecie, aby rozszerzyć rynek, dostarczając nasze produkty do większej liczby osób.

LUMSAIL świadczy usługi OEM, dostosowujemy nasze równoległe produkty zgodnie z wymaganiami dystrybutorów, w tym specyfikacji, out-case, logo klientów i menu oprogramowania, w oparciu o nasze obecne produkty z istniejącym standardem. Przyjmujemy również zamówienia od klientów, którzy zapewniają własny projekt i dostarczają klientom kompletne zmontowane maszyny lub komponenty, aby pomóc im w ponownym montażu w ich lokalnych obszarach.

LUMSAIL zapewnia usługę ODM, dlatego projektujemy produkty od podstaw, w oparciu o koncepcję dostarczoną przez klientów, dostarczając różne plany zgodnie z budżetem klientów. Prawa autorskie i patenty są nadal przechowywane przez klientów, a produkty są wdrażane przez LUMSAIL (lub ich własne warsztaty w swoich krajach). Cieszymy się również, że możemy świadczyć usługi produkcyjne, z korzyścią dla chińskiej dojrzałości / logistyki i wywiadu.

Dla wszystkich naszych produktów zapewniamy serwis posprzedażny na poziomie fabrycznym:

A. Zapewniamy 12 miesięcy pełnej gwarancji (z wyłączeniem zużycia). Czas odpowiedzi wynosi 12 godzin przez inżyniera chińskiego lub anglojęzycznego.

B. Zapewniamy szkolenia techniczne dla bezpośrednich użytkowników również dystrybutorów, w zależności od pewnych warunków. Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji. Szkolenie jest prowadzone przez doświadczonego inżyniera lub operatora w celu podzielenia się doświadczeniami związanymi z instalacją, ogólnym użytkowaniem, użytkowaniem zgodnie z celem ukierunkowanego leczenia, a także z rozwiązywaniem problemów.

C. W przypadku większości naszych produktów, wspieramy 5 lat podtrzymywania usługi, dzięki czemu komponenty będą dostępne nawet po 60 miesiącach od zakupu produktu.

D. Dla dystrybutorów zapewniamy usługę pomocy technicznej, aby pomóc im zarejestrować nasze produkty w swoich regionach / krajach zgodnie z ich lokalną polityką. Pomogliśmy ponad 10 naszym dystrybutorom zarejestrować FDA, KFDA, a także inne certyfikaty w swoich dziedzinach, aby znacznie rozszerzyć ich rynek.

Nasz zespół
LUMSAIL® ma solidną grupę, wykorzystując swoją specyficzną siłę, pracując nad różnymi rolami. Zespół badawczo-rozwojowy, dobry w projektowaniu oprogramowania i sprzętu, posiada doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu architektury sprzętu medycznego i estetycznego, analizie przypadków OEM / ODM i przeprowadzaniu rozwiązań dla klientów; zespół kontroli jakości dobrze sprawdza się i weryfikuje procedurę produkcji w każdym kluczowym punkcie, aby upewnić się, że każdy produkt jednostkowy jest zarządzany i ściśle przestrzega normy ISO; zespół obsługi posprzedażnej, komunikuje się między klientami a naszą firmą, dostarczając instrukcje instalacji, szkolenia konserwacyjne, naprawy problemów; profesjonalny zespół sprzedaży, weź rolę, aby dostarczyć nasz produkt każdemu szczeremu klientowi; zespół logistyczny, praca przy pakowaniu i wysyłce towarów.