Profesjonalny producent sprzętu medycznego i estetycznego

Najlepsza jakość, zaawansowana technologia, doskonała obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd.

dobra jakość Maszyna do terapii fal akustycznych na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do terapii fal akustycznych na sprzedaż
Zadowolony z maszyny uderzeniowej. Czy masz jakichś agentów w Wielkiej Brytanii? Pomogłbym ci sprzedać tę maszynę tutaj.

—— Jonathon

Pozdrowienia na cały dzień. Otrzymaliśmy naszą przesyłkę w dobrym stanie. Chcemy, abyś wiedział, że jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług.

—— Aravinde

Używam maszyny z falą uderzeniową głównie do celulii, a także do rozstępów. OK W przypadku znaczników rozciągania fala uderzeniowa zapewnia dobre wyniki.

—— Darko

Im Online Czat teraz

Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd. Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd. Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd. Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd. Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd. Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd.
Zdjęcia Lumsail Company Lumsail ma profesjonalny zespół, który wspiera naszych klientów Zespoły Lumsail badają technologię produktu Sprzęt terapeutyczny Lumsail Shockwave Linia do produkcji terapii falami uderzeniowymi Producent luminoforów do twarzy producenta skóry

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Bliski Wschód
Oceania
Na calym swiecie
marki : LUMSAIL, SmartWave, HairGrow
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 10000000-20000000
Rok założenia : 2007
pc Export : 50% - 60%
Main Product 1: Shock Wave Therapy Equipment
Main Product 2: Facial Skin Analyzer
Main Product 3: Laser Hair Growth Machine
Założona w 2007 roku przez kilku doświadczonych inżynierów, jako w pełni zainwestowana firma zajmująca się nauką i technologią w Szanghaju w Chinach, od prawie 10 lat zajmuje się sprzętem medycznym i sprzętem do estetyki. W ciągu ostatnich dziesięciu lat Lumsail rozwija się wraz ze swoimi szczerymi klientami w Chinach, a także w wielu innych krajach, takich jak Stany Zjednoczone, Australia, Kanada, Niemcy itd. Teraz Lumsail ma warsztaty ściśle zgodne z normą ISO13485 oraz własne badania & zespół programistów, zespół wsparcia technicznego i zespół sprzedaży.

Jako wiodący producent, LUMSAIL realizuje własne marki jako LUMSAIL (R), SINCERY (R), SMARTWAVE (R), HAIRGROW (R) i inne. Ponad 20 patentów dotyczących nowych pomysłów na projektowanie i innowację sprzętu medycznego i estetycznego, 2 projekty zostały nagrodzone przez Top 10 zwycięzców modeli innowacji przez rząd Chin w 2016 roku.

Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd lokalizuje w Zhenru Science Park, gdzie znajduje się największe centrum medyczne i medyczne Szanghaju w pobliżu, z dojrzałymi źródłami dla wysokiej jakości komponentów do profesjonalnego wytwarzania sprzętu medycznego. Teraz Lumsail opracował pełną serię urządzeń do terapii fal uderzeniowych, od typu mobilnego po modele o pełnej energii i inne produkty do plastikowych pól chirurgicznych. Uczestnicząc w wielu światowych wystawach w ostatnim dziesięcioleciu, Lumsail pokazał nasze produkty tysiącom klientów na całym świecie.

Lumsail stosuje się do " jakości przede wszystkim, najpierw klienta, pragmatycznego i pionierskiego, dopracowania " filozofii biznesu, zapewnienia wysokiej jakości, rozsądnych kosztów produktów i najwyższej jakości usług dla klientów, szybkiego i harmonijnego rozwoju, szczerze współpracować z Tobą , aby połączyć siły w tworzeniu lepszego jutra. Większość produktów posiada aprobatę CE, FCC zatwierdzono na rynek USA, a produkty częściowe są zatwierdzone przez FDA na rynek USA. Cały przepływ pracy jest kontrolowany przez TUV z Niemiec, aby zapewnić jakość naszych produktów i spełniać standardy określone przez najbardziej popularne rynki na rynku europejskim.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Lumsail Medical And Beauty Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Jessica

Tel: 86-21-62528275

Faks: 86-21-62528276

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)