• Maszyna do usuwania włosów laserowych przeciw wypadaniu włosów BS-LL7H 650nm / 670nm
 • Maszyna do usuwania włosów laserowych przeciw wypadaniu włosów BS-LL7H 650nm / 670nm
Maszyna do usuwania włosów laserowych przeciw wypadaniu włosów BS-LL7H 650nm / 670nm

Maszyna do usuwania włosów laserowych przeciw wypadaniu włosów BS-LL7H 650nm / 670nm

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: Lumsail
Orzecznictwo: CE,ISO13485,FDA
Numer modelu: LL7H - TOUCH

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiated
Szczegóły pakowania: Opakowanie standardowe funkcje eksportu
Czas dostawy: 2-3 dni po płatności
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 500 jednostek miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Długość fali: 650nm / 670nm Energia lasera: Max. 20 mw na diodę
Całkowita ilość lasera: 400 Funkcja lasera: Panel regulowany energią, panelem można sterować osobno
Zegar: Wsparcie (1 - 60 min) Terapia mikroprądowa: Sonda ręczna + grzebień
High Light:

low light laser therapy for hair loss

,

laser hair growth equipment

opis produktu

Laserowa maszyna odrastająca przeciw wypadaniu włosów BS-LL7H 650nm / 670nm

Laserowa maszyna do wzrostu włosów

BS-LL7H

Laserowa terapia włosów to niechemiczna, nieinwazyjna metoda leczenia, która jest powszechnie stosowana w leczeniu wypadania włosów. LLLT (terapia laserowa na niskim poziomie) jest dostarczana przez urządzenie zawierające panele laserów, które świecą na skórze głowy. BS-LL7H to wysokiej klasy laserowy system leczenia wypadania włosów oparty na technologii lasera diodowego niskiego poziomu 650 nm i 670 nm.

Europejskie badania wykazały, że LLLT zatrzymuje wypadanie włosów w 85% przypadków i stymuluje wzrost nowych włosów w 55% przypadków. Terapeutyczna energia świetlna jest absorbowana przez komórki i rozpoczyna się proces naprawy komórek, stymuluje produkcję energii na poziomie komórkowym, poprawiając w ten sposób funkcję komórki. Lasery niskiego poziomu BS-LL7H są określane jako lasery „zimne”, ponieważ nie uwalniają energii w postaci ciepła. Długość fali świetlnej emitowanej z lasera niskiego poziomu faktycznie naprawi tkanki, które mają zaburzony metabolizm komórkowy poprzez stymulację krążenia krwi, zachęcając do regeneracji normalnych zdrowych tkanek.

-5_.jpg

System BS-LL7H integruje 4 sztuki diodowego panelu laserowego z całkowicie 400 wysokiej jakości diodami laserowymi, aby emitować mocny LLL (laser niskiego poziomu) do leczenia wypadania włosów. Ponadto integruje funkcję terapii mikro-moczowej jako leczenie wspomagane.

Laserowy wzrost włosów Zastosowanie:

 • Łysienie typu męskiego (łysienie androgenowe)
 • Łysienie typu femail (łysienie typu żeńskiego)
 • Rzednące włosy
 • Uszkodzone lub połamane włosy
 • Łysienie plackowate
 • Łysienie trakcji

Funkcje laserowego wzrostu włosów

 • Nieablacyjny laser diodowy o wysokiej gęstości
 • Duży rozmiar zabiegu 4 sztuki panelu laserowego
 • Wysokość panelu laserowego można regulować za pomocą ramienia przegubowego
 • Głęboka penetracja za pomocą LLL (laser niskiego poziomu) do zabiegu odbudowy włosów
 • Sonda mikroprądowa (ręczna) i grzebień do terapii odrastania włosów
 • Dotyczy wszystkich rodzajów skóry i włosów, jest wygodny i bezbolesny dla klientów
 • Bez przestojów

Niskopoziomowe światło laserowe jest skompresowanym światłem o długości fali z zimnej, czerwonej części spektrum promieniowania elektromagnetycznego. Różni się od naturalnego światła tym, że jest jednym precyzyjnym kolorem; jest spójny (porusza się w linii prostej), monochromatyczny (pojedyncza długość fali) i kolumnowy (koncentruje wiązkę w określonym miejscu lub miejscu). Te właściwości pozwalają na przenikanie światła laserowego bez efektu ogrzewania, bez uszkodzeń i bez znanych skutków ubocznych.

Od wielu lat wiodące kliniki i salony zajmujące się odbudową włosów na całym świecie stosują technologię laserową „zimnej wiązki” dla osób cierpiących na problemy z włosami. Ta terapia laserowa niskiego poziomu (LLLT) działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do skóry głowy i mieszków włosowych, zachęcając do objętości włosów i zdrowszych włosów. Unikalne światło laserowe wnika w tkankę skóry głowy, gdzie stymuluje mikrokrążenie oraz poprawia metabolizm komórkowy i syntezę białek.

lllt-for-hair.png

W jaki sposób leczenie laserowe niskiego poziomu sprzyja odrastaniu włosów?
Nikt nie wie. Ale istnieje wiele teorii.
W rzeczywistości istnieje tak wiele proponowanych mechanizmów, w jaki sposób laserowa terapia niskiego poziomu odrasta włosy, że całe artykuły zostały opublikowane tylko po to, aby je podsumować. Oto pięć wartych wspomnienia:
1. Ciepło lasera aktywuje białka szoku cieplnego
Niektóre z tych białek szoku cieplnego - szczególnie HSP27 - są wykorzystywane do namnażania i podziału komórek. A w skórze głowy zwiększenie tych białek również zwiększa proliferację pędów pęcherzykowych. Innymi słowy, sprzyja odrastaniu włosów.

2. Światło lasera zwiększa natlenienie tkanek
Kiedy światło podczerwone uderza w komórkę tkankową, światło to oddziela tlenek azotu od enzymu zwanego oksydazą cytochromu c (CCO). Gdy tlenek azotu wiąże się z enzymem CCO, wypiera tlen w komórce i zmniejsza oddychanie komórkowe. LLLT oddziela tlenek azotu od CCO, a tym samym zwiększa oddychanie komórkowe i dotlenienie tkanek.

Niższe poziomy tlenu w tkankach obserwuje się w łysiejących obszarach skóry głowy. Wszystko, co poprawia poziom tlenu w tkankach skóry głowy, powinno również sprzyjać odrastaniu włosów.

3. Światło lasera zwiększa przepływ krwi
Tam, gdzie jest mało tlenu, tam jest mały przepływ krwi. Dzieje się tak, ponieważ krew przenosi tlen do komórek - więc nie jest zaskoczeniem, że regiony łysienia mają mniejsze ilości obu.
Tutaj pojawia się światło podczerwone. Podobnie jak światło podczerwone oddziela tlenek azotu od komórek tkanek skóry, tak również oddziela tlenek azotu w komórkach, które tworzą nasze naczynia krwionośne. Tlenek azotu zachowuje się różnie w zależności od tego, gdzie jest w ciele. We krwi tlenek azotu faktycznie zachęca do rozszerzenia naczyń krwionośnych (poszerzenie naczyń), a więc tutaj więcej tlenku azotu zwiększa przepływ krwi. W sieciach kapilarnych separacja tlenku azotu przez LLLT jest dobra, ale z zupełnie innych powodów.

4. Światło lasera powoduje ostre zapalenie tkanek
Ponieważ LLLT zwiększa oddychanie komórkowe i dotlenienie tkanek, zwiększa także aktywność reaktywnych form tlenu (ROS) w tkance skóry głowy. Być może słyszałeś o tych reaktywnych formach tlenu (ROS) od przeciwdziałających starzeniu się fanatyków. Zbyt wiele ROS może zwiększyć stres oksydacyjny, a tym samym przyspieszyć starzenie.
Ale w ostrych dawkach ROS są faktycznie niezbędne do namnażania komórek, odpowiedzi zapalnych, a nawet funkcji odpornościowej. LLLT zwiększa ROS do terapeutycznego (czytaj: nie szkodliwego) poziomu w tkankach skóry głowy. ROS aktywują geny ochronne, które sprzyjają proliferacji komórek, a także specyficzne czynniki wzrostu związane z odrastaniem włosów.
5. Światło lasera może hamować reduktazę 5-alfa
Reduktaza 5-alfa jest enzymem, który przekształca wolny neo-hombreol F; do tkankowego DHT (dihydroneo-hombreol F;). Im więcej 5-alfa reduktazy, tym więcej DHT gromadzi się w naszej skórze głowy.
Z drugiej strony, dowody na rolę DHT w wypadaniu włosów są silne: 1) DHT jest podniesiony w łysiejących tkankach skóry głowy, 2) mężczyźni, którzy są wykastrowani przed okresem dojrzewania (i nie mogą wyprodukować dużej ilości DHT) nigdy nie łysieją, a 3 ) mężczyźni pozbawieni enzymu 5-alfa reduktazy nie tracą włosów w późniejszym życiu. Właśnie dlatego powstały leki takie jak Finasteride i Dutasteride. Są to inhibitory 5-alfa reduktazy. Zmniejszają ilość DHT gromadzącego się w łysiejących tkankach skóry głowy.
To powiedziawszy, rola DHT w utracie włosów według wzoru jest nadal dyskutowana! Nie jesteśmy jeszcze pewni, czy podwyższony poziom DHT w tkance skóry głowy jest przyczyną łysienia typu męskiego… A raczej objawem przewlekłego stanu zapalnego.
Ale zmniejszenie tkanki skóry głowy DHT może pomóc spowolnić wypadanie włosów, zatrzymać je, a nawet odzyskać trochę włosów. Więc jeśli LLLT hamuje redukcję 5-alfa, może to być tylko jedna z wielu metod laseroterapii niskiego poziomu, co oznacza, że ​​wszystko, co hamuje redukcję 5-alfa w skórze głowy, może również pomóc zatrzymać wypadanie włosów.

Specyfikacja

Źródło lasera Laser diodowy
Długość fali 650nm / 670nm
Energia lasera Max. 20 mw na diodę
Całkowita ilość lasera 400
Funkcja lasera Panel regulowany energią, panelem można sterować osobno
Regulator czasowy Wsparcie (1 - 60 min)
Terapia mikroprądowa Sonda ręczna + grzebień
Wymiar promieniowania 550 x 350 mm
Moc <300 watów
Waga 39 kg
Środowisko pracy 10 - 28 ℃ 30 ~ 80% RH, 500 ~ 1060hPa
Specyfikacja mocy AC 220 V / 50 Hz, 16 A.
Wymiar 1150 x 440 x 550 mm

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Maszyna do usuwania włosów laserowych przeciw wypadaniu włosów BS-LL7H 650nm / 670nm czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.