• Beauty Acoustic ESWT Shockwave Therapy Machine For Cellulite Reduce Medical Estetics Spa
 • Beauty Acoustic ESWT Shockwave Therapy Machine For Cellulite Reduce Medical Estetics Spa
Beauty Acoustic ESWT Shockwave Therapy Machine For Cellulite Reduce Medical Estetics Spa

Beauty Acoustic ESWT Shockwave Therapy Machine For Cellulite Reduce Medical Estetics Spa

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: SmartWave
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: BS-SWT2-X

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiated
Szczegóły pakowania: Standardowe opakowanie eksportowe do maszyny do terapii falami uderzeniowymi
Czas dostawy: W ciągu 3 dni roboczych po otrzymaniu zapłaty za urządzenie do terapii falą akustyczną
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Cash, Alipay
Możliwość Supply: 500 zestawów miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Funkcjonować: Piękno Podanie: Redukcja cellulitu
Rodzaj: Skoncentrowany nadajnik Energia: 10 mJ do 190 mJ
High Light:

shockwave physiotherapy machine

,

shock wave therapy equipment

opis produktu

Zatwierdzony przez CE salon kosmetyczny na cellulit z falą akustyczną BS-SWT2X Fala uderzeniowa na cellulit zmniejsza estetykę medyczną spa

Beauty Acoustic ESWT Shockwave Therapy Machine For Cellulite Reduce Medical Estetics Spa 0

Opis produktu
Cellulit, lub jego medyczne określenie „lipodystrofia gynoidowa”, to stan, w którym skóra w jednym lub kilku obszarach ciała zaczyna przybierać nierówny, nierówny wygląd.

Cellulit zaczyna się pojawiać wraz z wiekiem, częściowo z powodu spadku produkcji kolagenu i utraty elastyczności skóry.Gdy poziom kolagenu spada, wewnętrzne włókna kolagenu rozluźniają się, a podstawowa struktura, która wspiera skórę, również zaczyna się rozluźniać (wiotczeć).

W szczególności cellulit jest wynikiem powiększonych komórek tłuszczowych, które gromadzą się pod skórą.Kiedy komórki tłuszczowe powiększają się i zostają uwięzione pod skórą, skóra zaczyna się wypychać na zewnątrz, dlatego skóra nabiera wgłębienia i nierówności.

Powiększone komórki tłuszczowe również blokują i ograniczają przepływ krwi, co nie tylko powoduje problemy z krążeniem, ale także powoduje, że komórki tłuszczowe tworzą jeszcze więcej skupisk pod skórą. komórki nadal tworzą skupiska, co ponownie daje nieregularny, z wgłębieniami lub nierównościami.
Beauty Acoustic ESWT Shockwave Therapy Machine For Cellulite Reduce Medical Estetics Spa 1
 
Dobrą wiadomością jest to, że zgodnie ze studiami przypadków, medycznie udowodniono, że terapia zwana pozaustrojową terapią falą uderzeniową (ESWT) zmniejsza i poprawia wygląd cellulitu.

Ta opcja leczenia była pierwotnie stosowana w leczeniu przewlekłego bólu stawów, mięśni i innych bolesnych urazów.Osoby cierpiące na te chronicznie bolesne urazy otrzymały ESWT, a większość z nich zgłosiła, że ​​po zaledwie kilku zabiegach nastąpiła wyraźna poprawa w zakresie mobilności, gojenia i leczenia bólu.

Po dalszych testach ESWT wykazało ekscytujące dowody na rzeczywistą, wymierną poprawę w leczeniu redukcji cellulitu.

Po serii zabiegów pozytywne wyniki ESWT mogą pomóc:
 • Zmniejsz produkcję i wygląd cellulitu
 • Rozbij powiększone komórki tłuszczowe
 • Przywróć tkankę łączną
 • Popraw napięcie mięśni
 • Popraw elastyczność skóry
 • Promuj drenaż limfatyczny (eliminacja toksyn / odpadów)
 • Popraw przepływ krwi / krążenie
 • Promuj zwiększoną produkcję kolagenu
 • Zmniejsz widoczność rozstępów i blizn
 • Napina, ujędrnia i wygładza luźną skórę
Beauty Acoustic ESWT Shockwave Therapy Machine For Cellulite Reduce Medical Estetics Spa 2Beauty Acoustic ESWT Shockwave Therapy Machine For Cellulite Reduce Medical Estetics Spa 3
Smartwave BS-SWT2X, sprzęt do terapii falą uderzeniową ESWT, zwany także sprzętem do terapii falą akustyczną.Jest szeroko stosowany w centrum fizjoterapii, klinice fizycznej, klinice seksualnej dla mężczyzn itp.

Dzięki różnym końcówkom system terapii falą uderzeniową BS-SWT2X może obejmować większość typowych zastosowań, w tym fizjoterapię, urazy sportowe, rehabilitację, terapię męskiego prącia, zaburzenia erekcji i leczenie chorób Peyroniego itp.

BS-SWT2X Smartwave wykorzystuje najnowszą technologię elektryczno-magnetyczną, bez sprężarki powietrza, dzięki czemu ma dłuższy cykl życia, a jednocześnie może zapewnić wyższą energię i częstotliwość dla lepszego wyniku leczenia.Z technicznego punktu widzenia BS-SWT2X może osiągnąć energię od 10 mJ (0,25 bar) do 190 mJ (5 bar), regulowaną co 10 mJ (0,25 bar).Regulowane zakresy częstotliwości od 1 Hz do 22 Hz.

Z punktu widzenia nadajnika, BS-SWT2X ma 5 różnych nadajników wykonanych ze stopu, które są przeznaczone do różnych głębokości i leczenia chorób, w tym 6 mm, 15 mm, 15 mm nieostre, 25 mm, 36 mm, które obejmują większość zastosowań w leczeniu fizycznym, a także przy zabiegach estetycznych.
Beauty Acoustic ESWT Shockwave Therapy Machine For Cellulite Reduce Medical Estetics Spa 4

 

Opakowanie i wysyłka

Dostawa: w ciągu 1-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności

 

Beauty Acoustic ESWT Shockwave Therapy Machine For Cellulite Reduce Medical Estetics Spa 5

FAQ
 • Jak skuteczny jest ESWT?

Rezultatem była niesamowita średnia redukcja bólu o 92% przy tylko jednym zabiegu.(Dane te odzwierciedlają wyniki wszystkich pacjentów leczonych w badaniu rok po otrzymaniu jednego leczenia aparatem Dornier EPOS ESWT).

 • Jakie znaki wskazują, że ta terapia jest potrzebna?

Terapia falą uderzeniową może leczyć schorzenia, takie jak zwyrodnienie ścięgien (zapalenie ścięgna Achillesa), ból pięty (zapalenie powięzi podeszwowej) i łokieć tenisisty (zapalenie nadkłykcia bocznego).

 • Kiedy powinienem rozważyć ESWT?

Jeśli chorujesz dłużej niż sześć miesięcy i wypróbowałeś trzy konserwatywne terapie bez rezultatu, nie czekaj dłużej, aby szukać pomocy.Odwlekanie jest naturalne, ale nie jest dobrym pomysłem w przypadku zapalenia ścięgien, ponieważ ciągłe używanie zwyrodnieniowej tkanki ścięgien może powodować dalsze uszkodzenia.

 • Kiedy powinienem unikać tej terapii?

Powikłania są rzadkie w przypadku terapii falą uderzeniową.Zabiegowi nie powinni poddawać się osoby, które mają słabe czucie (neuropatię) lub nadwrażliwość w obszarze docelowym.Należy również unikać otwartych ran.Terapia falami uderzeniowymi nie jest stosowana u pacjentów z chorobami serca lub drgawkami.Nie należy go stosować w czasie ciąży.Należy to omówić z lekarzem przed przystąpieniem do zabiegu.

 • Czy jestem kandydatem do terapii falami uderzeniowymi?

Przed rozpoczęciem leczenia muszą zostać spełnione wszystkie następujące kryteria: 1. U pacjenta zdiagnozowano stan, w którym terapia falami uderzeniowymi okazała się skuteczna w leczeniu.(Albo od naszego lekarza, lekarza rodzinnego lub chirurga).2. Nie ma żadnych znaczących lub poważnych skutków ubocznych ani przeciwwskazań.3. Chirurgia jest jedyną realną alternatywą.4. Leczenie zachowawcze zawiodło lub nie przyniosło rezultatu.5. Rozumiesz procedurę, koszty i inne czynniki związane z programem leczenia.

 • Czy terapia falami uderzeniowymi boli?

Poprzednie generacje aparatów do terapii falami uderzeniowymi powodowały znaczny ból wymagający znieczulenia miejscowego.Technologia fali uderzeniowej Back In Motion generalnie nie powoduje żadnego znaczącego dyskomfortu i NIE jest wymagane miejscowe znieczulenie.Wielu pacjentów opisuje swoje leczenie jako „łagodne odczucie” do „umiarkowanego dyskomfortu”, ale niewielu zgłasza znaczący lub trwały ból.

Certyfikaty

Beauty Acoustic ESWT Shockwave Therapy Machine For Cellulite Reduce Medical Estetics Spa 9

DlaBeauty Acoustic ESWT Maszyna do terapii falami uderzeniowymi do cellulitu Zmniejsza estetykę medyczną Spa
Śmiało możesz się z nami skontaktować

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Beauty Acoustic ESWT Shockwave Therapy Machine For Cellulite Reduce Medical Estetics Spa czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.